<<مرکز خدمات دیجیتال شاپرک>>

تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ در شیراز و جنوب کشور

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شیراز

تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپتاپ در مجهزترین کارگاه شیراز و جنوب کشور توسط کارشناسان مجرب

اگر به دنبال مکانی برای تعمیر کامپیوتر و یا لپتاپ خود هستید میتوانید به مرکز خدمات شاپرک ( خانه سخت افزار شیراز ) مراجعه کنید تا دستگاه شما در یکی از بهترین و مجهزترین کارگاه های جنوب کشور با استفاده از پیشرفنه ترین ابزارهای تعمیرات و توسط کارشناسان مجرب تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این مرکز مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شیراز

اگر هر قطعه از سخت افزار کامپیوتر شما ( مادربرد ، مانیتور ، پاور ، اسپیکر و …. ) و یا لپ تاپ شما دچار مشکل شده است بدون هیچ نگرانی آن را به واحد پذیرش تحویل داده تا در کارگاه تعمیرات مرکز خدمات شاپرک توسظ کارشناسان تعمیرات مورد عیب یابی قرار گیرد و پس از هماهنگی در رابطه با هزینه تعمیر با شما در اسرع وقت دستگاه شما تعمیر شده و برای تحویل به شما آماده می گردد.

اگر هر نوع مشکلی در زمینه سخت افزار و نرم افزار دارید کافی است با ما تماس بگیرید و یا از طریق لینک مشاوره درخواست کمک از کارشناسان بکنید.

در ضمن تمامی خدمات تعمیرات در مرکز خدمات دیجیتال شاپرک ( خانه سخت افزار شیراز ) دارای یک ماه گارانتی می باشد پس اگر پس از تعمیر دستگاه دوباره مشکلی به وجود بیاید دستگاه شما را مجددا بررسی خواهیم کرد.

اگر در خارج از شهر شیراز هستید ( چه در هریک از شهرستان های استان فارس و سایر استان ها ) و در شهر یا روستای خود مرکز مجهز تعمیرات ندارید میتوانید پس از کسب مشاوره ار کارشناسان دستگاه خود را برای ما ارسال کرده و پس از تعمیر دستگاه آن را برای شما ارسال خواهیم کرد.

نمایی از کارگاه تعمیرات مرکز خدمات دیجیتال شاپرک

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شیراز

با ما تماس بگیرید : 32362208-071      ——     09360580075

آدرس : شیراز ، ملاصدرا ، ابتدای معدل ، مجتمع کسری ، طبقه دوم ، پلاک 228 ، مرکز خدمات دیجیتال شاپرک