<<مرکز خدمات دیجیتال شاپرک>>

آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز

دوره آموزش کاربردی تعمیر کامپیوتر

برگزاری دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز و جنوب کشور

بخش آموزش مرکز خدمات دیجیتال شاپرک ( خانه سخت افزار شیراز ) به عنوان یک واحد معتبر آمورشی در شهر شیراز و جنوب کشور دوره های یادگیری مهارت تعمیرات و تربیت تکنسین کامپیوتر در زمینه نصب و راه اندازی ، نگهداری و عیب یابی سیستم های رایانه ای و ماشین های اداری را برگزار میکند. لذا کسانی که مایل به  شرکت در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز و یادگیری یک مهارت جهت ورود به کسب و کار در این زمینه هستند می توانند آموزش های عملی در سطح بازار کار را در کارگاه های مجهز و زیر نظر کارشناسان مجرب آموزش دیده و بدون هیچ نگرانی وارد بازار کار شوند.

آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز

در تمام مدت آموزش و پس از دوره نیز به صورت نامحدود کارآموزان پشتیبانی میشوند و با برگزاری کلاس های رفع اشکال می توانند سوالات و مشکلاتی که در حین کار برای آنان پیش می آید برطرف کنند و دستگاه هایی که نتواتسته اند تعمیر کنند را در توسط کمک کارشناسان به تعمیر بپردازند.

دوره تعمیرات کامپیوتر به افراد علاقه مند به کار در این رسته به صورت کاملا عملی آموزش داده و برای شروع کار آماده می کند. این کلاس ها کاملا خصوصی می باشد و کارآموز در کنار کارشناسان تعمیرات به یادگیری می پردازد و در کنار آنان قطعات را تعمیر می کند.

آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز

آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز

در ابتدای دوره الکترونیک مقدماتی می باشد اما اگر کسی مایل به یادگیری کامل الکترونیک باشد می تواند در ابتدا در دوره جامع الکترونیک شرکت کند و سپس وارد دوره تعمیرات شود.

سر فصل و مباجث دوره تعمیرات کامپیوتر به شرح زیر است :

  1. مبانی الکترونیک شامل شناخت قطعات ( دیود ، ترازیستور ، خازن ، کریستال ، چیپ ها و… ) ، تست قطعات و بررسی آن ها ، آشنایی با کار با دستگاه های اندازه گیری و تست قطعات مثل مولتی متر ، اسلوسکوپ و… ، اصول لحیم کاری و کار با دستگاه های مورد نیاز آن و تعویض قطعات روی برد
  2. شناخت اجزای سخت افزاری رایانه مثل مادربرد ، کارت گرافیک ، پاور ، مانیتور ، اسپیکر و….
  3. شناسایی مدارات هر قطعه و مدار های مهم مادربرد مثل مدار RTC ، مدار PWM و…
  4. اصول تعمیرات مثل ولتاژ گیری و نقشه خوانی ، عیب یابی با دیباگر و…
  5. پروگرام کردن بایوس
  6. تعویض و ریبال انواع چیپ BGA ( کار با شابلون ، فیکسچر ، توپ قلع ، ابزار های تعویض چیپ )

لازم به ذکر است که افراد می توانند تنها در یک مبحث آموزش ببینند و فقط هزینه آن را پرداخت کنند. مثلا یک نفر علاقه مند است که فقط تعمیر مانیتور را یاد بگیرد پس فقط برای یادگیری تعمیر مانیتور در دوره شرکت می کند و فقط هزینه این آموزش را می پردازد. حتی کسانی که در کار تعمیرات مشغول به کار هستند می توانند در یک زمینه جهت رفع اشکال و آپدیت دانسته های خود در دوره شرکت کنند.

آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز

آموزش تعمیرات کامپیوتر در شیراز

بخش فروش ابزارآلات و مواد مصرفی نیز کارآموزان را برای تجهیز کارگاه های خود و خرید راهنمایی میکنند. همین طور تمام قطعات الکترونیک و لپ تاپ را نیز برای استفاده در تعمیرات می توانند ار بخش فروش قطعات تهیه کنند.

در ضمن امکانات رفاهی و خوابگاه برای عزیزان سایر شهر ها نیز مهیا می باشد.

برگزاری دوره ها میتوانند به صورت عادی و یا فشرده باشد.

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره و هزینه ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس دفتر مراجعه کرده و یا با شماره ها تماس بگیرید. و یا این که با پر کردن فرم تماس با ما یا مشاوره و یا ارسال نام خود توسط پیامک خود ما با شما تماس می گیریم.

آدرس : شیراز ، ملاصدرا ، ابتدای معدل ، مجتمع کسری ، طبقه دوم ، پلاک 228 ، مرکز خدمات دیجیتال شاپرک

تلفن : 32362208-071   —   09360580075