<<مرکز خدمات دیجیتال شاپرک>>

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز

دوره آموزش کاربردی تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز و جنوب کشور

بخش آموزش مرکز خدمات دیجیتال شاپرک ( خانه سخت افزار شیراز ) به عنوان یک واحد معتبر آمورشی در شهر شیراز و جنوب کشور دوره کاربردی آموزش عیب یابی ، شناخت و نعمیرات لپ تاپ برگزار می کند. لذا کسانی که مایل به یادگیری تعمیر انواع لپ تاپ و تعویض قطعات آن هستند و می خواهند وارد بازار این کار شوند می توانند با شرکت در این دوره و یادگیری عملی در سطح بازار کار وارد این رسته شغلی شوند.

در تمام مدت آموزش و پس از دوره نیز به صورت نامحدود کارآموزان پشتیبانی میشوند و با برگزاری کلاس های رفع اشکال می توانند سوالات و مشکلاتی که در حین کار برای آنان پیش می آید برطرف کنند و دستگاه هایی که نتواتسته اند تعمیر کنند را توسط کمک کارشناسان به تعمیر بپردازند.

کارگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

این دوره در کارگاه مجهز تعمیرات لپ تاپ مرکز خدمات شاپرک برگزار می شود و کارآموز در حین تعمیر دستگاه ها توسط کارشناس با عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ آشنا شده و سپس خود به تعمیر می پردازد. در ضمن با دستگاه های پیشرفته تعمیرات و نحوه کار با آن ها نیز آشنا می شود. این دوره به صورت خصوصی برگزار میشود و تمام ساعت کلاس به یک کارآموز اختصاص دارد که میتواند از تمام وقت خود به صورت مفید استفاده کند. همین طور با آوردن دستگاه جهت تعمیر می تواند علاوه بر کسب درآمد حین آموزش بر تجربیات خود اضافه کند.

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز

در ابتدای هر دوره الکترونیک مقدماتی می باشد اما اگر کسی مایل به یادگیری کامل الکترونیک باشد می تواند در ابتدا در دوره جامع الکترونیک شرکت کند و سپس وارد دوره تعمیرات شود.

سر فصل و مباحث دوره تعمیرات لپ تاپ :

  1. مبانی الکترونیک شامل شناخت قطعات ( دیود ، ترازیستور ، خازن ، کریستال ، چیپ ها و… ) ، تست قطعات و بررسی آن ها ، آشنایی با کار با دستگاه های اندازه گیری و تست قطعات مثل مولتی متر ، اسلوسکوپ و… ، اصول لحیم کاری و کار با دستگاه های مورد نیاز آن و تعویض قطعات روی برد
  2. شناخت قطعات به کار رفته در لپ تاپ و انوع آن ها
  3. اصول باز و بسته کردن انواع لپ تاپ
  4. آشنایی با انواع مدار های لپ تاپ مثل مدار شارژ ، مدار گرافیک ، مدار PWM و… و عیب یابی آن ها
  5. تعویض انواع قطعات لپ تاپ مثل LCD ، LED ، DVD R\W و…
  6. اصول تعمیرات مثل ولتاژ گیری و نقشه خوانی ، عیب یابی با دیباگر و…
  7. رفع انواع عیب ها مثل روشن نشدن ، بوت نشدن ، نداشتن تصویر ، به هم ریختگی تصویر و…
  8. پروگرام کردن بایوس و I\O
  9. تعویض و ریبال انواع چیپ BGA ( کار با شابلون ، فیکسچر ، توپ قلع ، ابزار های تعویض چیپ )

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز

کارآموزآن میتوانند تمامی ابزارآلات و فایل های مورد نیار خود را به کمک کارشناسان آماده کنند.

در ضمن بخش فروش ابزارآلات و مواد مصرفی نیز کارآموزان را برای تجهیز کارگاه های خود و خرید راهنمایی میکنند. همین طور تمام قطعات الکترونیک و لپ تاپ را نیز برای استفاده در تعمیرات می توانند ار بخش فروش قطعات تهیه کنند.

در ضمن امکانات رفاهی و خوابگاه برای عزیزان سایر شهر ها نیز مهیا می باشد.

برگزاری دوره ها میتوانند به صورت عادی و یا فشرده باشد.

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز

آموزش تعمیرات لپ تاپ در شیراز

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره و هزینه ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس دفتر مراجعه کرده و یا با شماره ها تماس بگیرید. و یا این که با پر کردن فرم تماس با ما یا مشاوره و یا ارسال نام خود توسط پیامک خود ما با شما تماس می گیریم.

آدرس : شیراز ، ملاصدرا ، ابتدای معدل ، مجتمع کسری ، طبقه دوم ، پلاک 228 ، مرکز خدمات دیجیتال شاپرک

تلفن : 32362208-071   —   09360580075